9:30 - 17:30

شنبه تا چهارشنبه.

۰۲۱-۶۶۷۲۳۲۷۱

تلفن جهت مشاوره

جستجو

منبع تغذیه دوربین مدار بسته

منبع تغذیه دوربین مدار بسته

انتخاب منبع تغذیه دوربین ها کار پیچیده و سختی نیست اما ممکن است چنین چیزی ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد.

ابتدا باید بدانید منبع تغذیه یا اداپتور چه وظیفه ای در سیستم دوربین مدار بسته دارد. از  آنجایی که دوربین های مدار بسته برای کار در ولتاژ  220 ولت ساخته نشده اند اتصال مستقیم انها به شبکه برق شهری مقدور نیست. ولتاژ کار بیشتر دوربین ها 12 ولت است. از این نظر برای تغذیه دوربین های مدار بسته شما نیازمند یک آداپتور 220 به 12 ولت خواهید بود.

البته برای تعیین آداپتور تنها دانستن ولتاژ آن کافی نیست. عامل بعدی انتخاب آداپتور مقدار جریان است. مقدار جریان عبوری از آداپتور به میزان بار وصل شده به آن بستگی دارد. هر چقدر مصرف کننده بزرگتری به آداپتور وصل شود جریان عبوری از آن بیشتر می شود.

برای دوربین های متداول آنالوگ معمولا مصرف هر دوربین را 1000 میلی آمپر (1 آمپر) و برای دوربین های AHD ای اچ دی  (2آمپر) در نظر می گیرند. گرچه مصرف واقعی دوربین کمتر از آن است.

با استفاده از یک معادله ساده می توانید مقدار جریان دوربین ها را محاسبه کنید. برای مثال برای چهار دوربین مدار بسته یک آداپتور 4 آمپری مناسب است. البته این در صورتی است که شما از یک اداپتور سویچینگ برای تغذیه تمامی دوربین ها استفاده کنید. در غیر این صورت می توانید از چهار اداپتور 1 آمپر برای تغذیه دوربین های استفاده کنید.

توجه داشته باشید که گرچه استفاده از یک اداپتور برای تمامی دوربین ها ، هزینه های شما را کاهش می دهد اما در صورت خرابی این اداپتور به معنای قطع کامل تمامی دوربین ها خواهد بود.

برای تهیه آداپتور مناسب دوربین مدار بسته با بهترین کیفیت می توانید با ما تماس بگیرد.

Hinix

mhematyan@gmail.com

نگاه سیستم نماینده انحصاری محصولات دوربین مداربسته Hinix واردات انواع دوربین های مداربسته AHD و دستگاه DVR به قیمت همکار و ارسال به تمام نقاط ایران با پشتیبانی و خدمات پس از فروش معتبر و تامین تمامی لوازم جانبی دوربین مداربسته آنالوگ , AHD و IP

بدون دیدگاه

متاسفانه امکان درج دیدگاه در حال حاضر وجود ندارد.