منبع تغذیه دوربین مدار بسته

آداپتور دوربین مداربسته

انتخاب منبع تغذیه دوربین ها کار پیچیده و سختی نیست اما ممکن است چنین چیزی ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد.

ابتدا باید بدانید منبع تغذیه یا اداپتور چه وظیفه ای در سیستم دوربین مدار بسته دارد. از  آنجایی که دوربین های مدار بسته برای کار در ولتاژ  ۲۲۰ ولت ساخته نشده اند اتصال مستقیم انها به شبکه برق شهری مقدور نیست. ولتاژ کار بیشتر دوربین ها ۱۲ ولت است. از این نظر برای تغذیه دوربین های مدار بسته شما نیازمند یک آداپتور ۲۲۰ به ۱۲ ولت خواهید بود.

البته برای تعیین آداپتور تنها دانستن ولتاژ آن کافی نیست. عامل بعدی انتخاب آداپتور مقدار جریان است. مقدار جریان عبوری از آداپتور به میزان بار وصل شده به آن بستگی دارد. هر چقدر مصرف کننده بزرگتری به آداپتور وصل شود جریان عبوری از آن بیشتر می شود.

برای دوربین های متداول آنالوگ معمولا مصرف هر دوربین را ۱۰۰۰ میلی آمپر (۱ آمپر) و برای دوربین های AHD ای اچ دی  (۲آمپر) در نظر می گیرند. گرچه مصرف واقعی دوربین کمتر از آن است.

با استفاده از یک معادله ساده می توانید مقدار جریان دوربین ها را محاسبه کنید. برای مثال برای چهار دوربین مدار بسته یک آداپتور ۴ آمپری مناسب است. البته این در صورتی است که شما از یک اداپتور سویچینگ برای تغذیه تمامی دوربین ها استفاده کنید. در غیر این صورت می توانید از چهار اداپتور ۱ آمپر برای تغذیه دوربین های استفاده کنید.

توجه داشته باشید که گرچه استفاده از یک اداپتور برای تمامی دوربین ها ، هزینه های شما را کاهش می دهد اما در صورت خرابی این اداپتور به معنای قطع کامل تمامی دوربین ها خواهد بود.

برای تهیه آداپتور مناسب دوربین مدار بسته با بهترین کیفیت می توانید با ما تماس بگیرد.

نگاه سیستم نماینده انحصاری محصولات دوربین مداربسته Hinix واردات انواع دوربین های مداربسته AHD و دستگاه DVR به قیمت همکار و ارسال به تمام نقاط ایران با پشتیبانی و خدمات پس از فروش معتبر و تامین تمامی لوازم جانبی دوربین مداربسته آنالوگ , AHD و IP

دیدگاه