9:30 - 17:30

شنبه تا چهارشنبه.

۰۲۱-۶۶۷۲۳۲۷۱

تلفن جهت مشاوره

جستجو

معرفی کمپانی  برند HiNiX :

کمپانی HiNiX در سال 2008 تاسیس شده است ,  نبوغ و نوآوری HiNiX  باعث شده تا این کمپانی به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو برای محصولات دوربین مدار بسته در چین مطرح شود . ما در تحقیق و توسعه، تولید و فروش انواع مختلف سیستم های نظارتی ، از جمله دوربین های آنالوگ ، دوربین های ( IP , AHD ) و DVR , NVR , AHR و غیره با توسعه خوب در این سالها و تخصص مهندسین HiNiX  در آینده نزدیک محصولات با تنوع بیشتر و تکنولوِی جدیدتر گامی بلند در عرصه سیستم های نظارتی بر خواهد داشت.

در حال حاضر کارخانه ما به مساحت 6000 متر مربع و بیش از 300 کارگر و 3 قطعه خطوط SMT و 10 قطعه خطوط تولید را دارا می باشد . ما به اصل  “کیفیت برای رشد، فن آوری برای توسعه و خدمات برای همیشه” پایبندیم. تکنسین کنترل کیفیت ما با بازرسی و برسی تمام محصولات  قبل از حمل و نقل اقدام می کند. محصولات ما دارای گواهی نامه ISO9001 و سیستم مدیریت کیفیت و گواهینامه های بین المللی مانند CE، FCC، ROHS که به تصویب رسیده است. تا به حال، محصولات ما به بیش از 1000 شرکای کسب و کار در بیش از 80 کشور با اعتبار بالا به فروش می رسد.

به عنوان یک کارخانه حرفه ای، ما می توانیم محصولات خود را به صورت  OEM و ODM با توجه به نیاز شما ارائه دهیم. سپس هر دو از ما می تواند از این همکاری برنده باشد.

بدون دیدگاه

متاسفانه امکان درج دیدگاه در حال حاضر وجود ندارد.