برند HiNiX

برند HiNiX

معرفی کمپانی  برند HiNiX :

کمپانی HiNiX در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده است ,  نبوغ و نوآوری HiNiX  باعث شده تا این کمپانی به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو برای محصولات دوربین مدار بسته در چین مطرح شود . ما در تحقیق و توسعه، تولید و فروش انواع مختلف سیستم های نظارتی ، از جمله دوربین های آنالوگ ، دوربین های ( IP , AHD ) و DVR , NVR , AHR و غیره با توسعه خوب در این سالها و تخصص مهندسین HiNiX  در آینده نزدیک محصولات با تنوع بیشتر و تکنولوِی جدیدتر گامی بلند در عرصه سیستم های نظارتی بر خواهد داشت.

در حال حاضر کارخانه ما به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع و بیش از ۳۰۰ کارگر و ۳ قطعه خطوط SMT و ۱۰ قطعه خطوط تولید را دارا می باشد . ما به اصل  “کیفیت برای رشد، فن آوری برای توسعه و خدمات برای همیشه” پایبندیم. تکنسین کنترل کیفیت ما با بازرسی و برسی تمام محصولات  قبل از حمل و نقل اقدام می کند. محصولات ما دارای گواهی نامه ISO9001 و سیستم مدیریت کیفیت و گواهینامه های بین المللی مانند CE، FCC، ROHS که به تصویب رسیده است. تا به حال، محصولات ما به بیش از ۱۰۰۰ شرکای کسب و کار در بیش از ۸۰ کشور با اعتبار بالا به فروش می رسد.

به عنوان یک کارخانه حرفه ای، ما می توانیم محصولات خود را به صورت  OEM و ODM با توجه به نیاز شما ارائه دهیم. سپس هر دو از ما می تواند از این همکاری برنده باشد.

manufactorie HiNiX