9:30 - 17:30

شنبه تا چهارشنبه.

۰۲۱-۶۶۷۲۳۲۷۱

تلفن جهت مشاوره

جستجو

سنسور SONY IMX323

سنسور SONY IMX323

 

شرکت Sony سنسور IMX323 را به تولید انبوه رساند. قابل ذکر است سنسور IMX323 ورژن به روز شده و سری اقتصادی سنسور IMX322 است که با اندازه بسیار کوچکتر بدون از دست دادن کیفیت و وضوح تصویر نسبت به ایمیج سنسور IMX322 طراحی و تولید شده و با همان کیفیت تصویر قبلی ارائه گردیده.ایمیج سنسور IMX323 تولید کنندگان دوربین مدار بسته را قادر کرده تا دوربین های با کیفیت فول اچ دی 1080pرا با هزینه پایین تر تولید نمایند.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می نمایید در مقایسه تصویر میان دو سنسور IMX323 و IMX322 شرکت Sony هیچگونه تفاوت محسوسی قابل مشاهده نیست.

همچنین می توانید در تصویر بالا تفاوت میان تصویر دریافتی از سنسور SONY IMX323 و یک سنسور CMOS متفرقه را به خوبی مشاهده کنید،که این نشان دهنده برتری کیفیت  ایمیج سنسور های SONY نسبت به سایر ایمیج سنسور ها میباشد.در بازار دوربین مدار بسته کشور ما و همچنین فراوانی سنسور های متنوع چینی و با توجه به تولید نشدن سنسورهای سونی در مدتی کوتاه،شاهد سو استفاده از نام این برند جهانی در صنعت دوربین مدار بسته و سنسور تصویر که گاها سنسور های متفرقه را با پارت نامبر IMX323 و IMX322 به مشتریان ارائه میکنند بوده ایم که برای جلوگیری از این معضل،آگاهی یافتن هر چه بیشتر همکاران لازم است.

جهت آشنایی بیشتر با انواع سنسورها به مطلب انواع سنسور دوربین مدار بسته AHD مراجعه نمایید

Hinix

mhematyan@gmail.com

نگاه سیستم نماینده انحصاری محصولات دوربین مداربسته Hinix واردات انواع دوربین های مداربسته AHD و دستگاه DVR به قیمت همکار و ارسال به تمام نقاط ایران با پشتیبانی و خدمات پس از فروش معتبر و تامین تمامی لوازم جانبی دوربین مداربسته آنالوگ , AHD و IP

بدون دیدگاه

متاسفانه امکان درج دیدگاه در حال حاضر وجود ندارد.