9:30 - 17:30

شنبه تا چهارشنبه.

۰۲۱-۶۶۷۲۳۲۷۱

تلفن جهت مشاوره

جستجو

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی

سیستم‌های اتوماتیک  اکنون برای ورودی‌ها و خروجی‌های ماشین رو به صورت یک نیاز در آمده است. البته برحسب نوع کاربری و تعداد رفت و آمد و موقیعت محل می توان از سیستم های اتوماتیک مختلف به بهترین نحو استفاده کرد تا هم نیاز مصرف کننده مرتفع گردد هم معماری ساختمان صدمه نبیند.

اگر بخواهیم درب پارکینگمان را اتوماتیک نمائیم تنها به یک جفت جک متناسب با وزن و متراژ درب نیازمندیم تا بتوانیم با فشار دادن یک دکمه از ریموت کنترل آن درب را باز و بسته نمائیم .

درب اتوماتیک پارکینگ

جکها چند نوعند :

·         پنوماتیک

·         هیدرولیک

·         الکترومکانیک

پنوماتیک:

این جکها توسط نیروی باد کار میکنند و نیاز من ارتباط با کمپرسور باد هستند به دلیل مشکلات فراوان از جمله نداشتن دقت باز و بسته شدن پس از مدتی ، هزینه بالا ، مشکلات نصب و لوله کشی در ساختمانهای آماده ،مورد توجه واقع نمیشود .

هیدرولیک:

بسیار قدرتمند هستند . نیروی فشار روغن داخل سیلندر و مکانیک قدرت را بسیار بالا برده میتواند دربهای بسیار سنگین را باز و بسته نماید قابل استفاده برای گاراژها و دربهای عریض

الکترو مکانیک:

متشکل از یک موتور الکتریکی و گیربکس قوی . مناسب برای دربهای اکثر پارکینگها و قدرت باز و بسته نمودن درب را از 150 تا 1500 کیلو دارد. بسیار ساده (البته برای نصابان) نصب میگردد . کم حجم و قدرتمند بوده و در نوع کامل و فول آن چند سرعته میباشد. با توسط کنترولر خودش میتوان حالت مختلفی از سرعت وتاخیر را برنامه ریزی نمود .

استفاده از چشم های الکترونیکی در  سیستم درب  دستور بسته و باز شدن ناگهانی را  در صورت برخورد با اتومبیل یا یک فرد لغو نموده امنیت را با لا میبرد.

میتوان جک ها را در پائین ، بالا ، وسط درب نصب نمود.

اما بعضی از دربها ی پارکینگی کشوئی است بذتی این دربه نیز سیستم اتوماتیک وجود دارد در ابن دربها نیاز به ریل بوده تا سیستم باز کن اتوماتیک نصب گردد.

Hinix

mhematyan@gmail.com

نگاه سیستم نماینده انحصاری محصولات دوربین مداربسته Hinix واردات انواع دوربین های مداربسته AHD و دستگاه DVR به قیمت همکار و ارسال به تمام نقاط ایران با پشتیبانی و خدمات پس از فروش معتبر و تامین تمامی لوازم جانبی دوربین مداربسته آنالوگ , AHD و IP

بدون دیدگاه

متاسفانه امکان درج دیدگاه در حال حاضر وجود ندارد.